Competition - HKH - 27-28 April - EARTH CUP, Sportsgården AS in Tønsberg

14 classes with 137 registrations



General

___________________________________
27-28 APRIL 2024

Earth Elite Cup (V-E)
Earth Beginners Cup (L-M)
Earth Veteran Cup


Sted: Sportsgården AS Langemyrveien, 3157 Barkåker

Start: 09:00 begge dager
Klubbmedlemmer: 08:00

Det er toaletter på stedet.

Vi godtar etterpåmelding for kaniner oppklasset etter punkt 2.5.1 i reglementet.


----------
OBS: biler kan kjøres ned til hallen ved av/på lessing av kaniner, men bilen må stå parkert på parkeringsplass under konkurransen. Kjør forsiktig både ned til adresse, og inne på området, da det er mye inn/utslipp av hest langs veien.

Det er lov å ha med kompostgjerder, men alle må selv rydde opp høy og spon etter seg.

Prices
Fee for registration: 31 kr
Late notice: 62 kr
Out of competition: -
EARTH ELITE CUP: 40 kr
EARTH BEGINNERS CUP: 40 kr
EARTH VETERAN CUP: 40 kr

Period of notification
Last day for registration: 4/12/2024
Last day for late notice: 4/22/2024

Payment:
Bank account: 15063440253
Last day for payment: 4/22/2024

Judge compensation
Judge compensation per classregistration - Club judges: 5 kr
Judge compensation per classregistration - Guest judges: 5 kr

Contact persons
Mari Myksvoll - marimyksvoll@outlook.com - 40612950
Aina Magnus - Aiiiiiiina1989@gmail.com - 45275045

When does competition end?
Competition will approximately last 15-16 hours hours if 50% compete in the final race and 1 courses are used
Competition will approximately last 7-8 hours hours if 50% compete in the final race and 2 courses are used
Competition will approximately last 5-6 hours hours if 50% compete in the final race and 3 courses are used

Classes

Cancel class


Label




Deletion of class


Deletetion of class registration


Cross out


[Delete registration for payer]


ClassStarts
Crooked Elite - Saturday 27 April13
Crooked Difficult - Saturday 27 April15
Crooked Moderate - Saturday 27 April13
Crooked Easy - Saturday 27 April8
Crooked Veteran - Saturday 27 April2
Straight Easy - Saturday 27 April8
Long Elite - Saturday 27 April6
Long Not elite - Saturday 27 April10
Straight Elite - Sunday 28 April12
Straight Difficult - Sunday 28 April12
Straight Moderate - Sunday 28 April14
Straight Veteran - Sunday 28 April2
High Elite - Sunday 28 April12
High Not elite - Sunday 28 April10

Cups

CupTypePriceStarts
EARTH BEGINNERS CUPElite4015
EARTH ELITE CUPElite4010
EARTH VETERAN CUPElite402

Activities

NamePriceLast day for registrationParticipants
Overnatting hos Aina0 kr4/12/20247

Registrations - 9 pcs

PayerClubPayment optionsSumLeft to payComment
Aina MagnusHKHBank account---
Amalie Sofie SpangeGKHBank account---
Cassandra JacobsenHKHBank account---
Irene Aakeberg DahlbyHKHBank account---
Lene Nordhus Nyland GKHBank account---
Mari MyksvollHKHBank account---
Pia AmundsenHKHBank account---
Tale Bakken UlfsbyHKHBank account---
Tuva HoleMOKHBank account---
Total5668 kr0 kr

Economy

PayerClub
Income5668 kr
Income from activities0 kr
Income from cups1080 kr
Income from classes4588 kr
Prizes to handout in classes31 pcs
Average value for each prize in classes59 kr
Prize pool for classes1835 kr
Competitionfee137 kr
Judge compensation685 kr
Left to club3011 kr


Handlers - 9 pcs

HandlerClubStartsRabbits
Aina MagnusHKH24 pcs8 pcs
Amalie Sofie SpangeGKH19 pcs (1 crossed out)6 pcs (0 crossed out)
Cassandra JacobsenHKH2 pcs1 pcs
Irene Aakeberg DahlbyHKH32 pcs13 pcs
Malene Nordhus NylandGKH10 pcs4 pcs
Mari MyksvollHKH18 pcs (10 crossed out)6 pcs (7 crossed out)
Pia AmundsenHKH20 pcs (2 crossed out)7 pcs (0 crossed out)
Tale Bakken UlfsbyHKH7 pcs (1 crossed out)5 pcs (0 crossed out)
Tuva HoleMOKH5 pcs4 pcs


Classes

Crooked Elite - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHMari MyksvollMari MyksvollRozettas Ch White Wampa
2GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangePræstegravs S Ch Love and Death
3HKHAina MagnusAina MagnusIngstadbekkens Lykkeklem
4HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Fifty Shades Freed
5HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbySkogstuens Rosa Fantasy
6GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangePræstegravs S Ch Apple Bloom
7HKHAina MagnusAina MagnusIngstadbekkens S Ch Sukkerspinn
8HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyLineas Blame It On Me
9GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeFurukollens S Ch Stolen Identity
10HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Lights all Night
11HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyPræstegravs Clear Blue Water
12HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbyBoltens Reckless Girls
13GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeGermanica's Gt Ch Anerion

Crooked Difficult - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyRozettas Quicksilver
2HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Blitzregn Baby
3HKHPia AmundsenPia AmundsenAakebergs Almond
4GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Præstegravs Sunset ShimmerLate notice
5HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Apricot
6HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Panther Thrill
7HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Entei av NovuxAutomatisk oppklasset til Vanskelig
8HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbyStorvikas Green Vibes
9HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Amber
10HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Skywalker
11HKHPia AmundsenPia AmundsenRozettas Psycho Under Min Hatt
12HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyBubo Marques
13HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbyStorvikas Sweet Kiss
14HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Beta Drama
15HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Khaotic

Crooked Moderate - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbySkogstuens Diamonds Are Forever
2HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Pipeline Punch
3HKHPia AmundsenPia AmundsenSareptas Arctic Ocean
4HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras AsparagusAutomatisk oppklasset til Middels
5HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Mango Loco
6HKHPia AmundsenPia AmundsenBjørkebakken's Joie et Bonheur de Abelone
7HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Rum Tum TuggerAutomatisk oppklasset til Middels
8GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Rozettas Choo Choo CharlesLate notice
9HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Before You Go
10HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Suicune av Novux
11HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Mr. MistoffeleesDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Middels
12GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeRozettas Alpha Drama
13HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyRozettas Iota Drama
14HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Delta Drama
15HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Entei av NovuxDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Vanskelig

Crooked Easy - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHMari MyksvollMari MyksvollRozettas Primavera
2HKHPia AmundsenIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Pacific Punch
3GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Harenas Raikou av NovuxLate notice
4HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Bustopher Jones
5MOKHTuva HoleTuva HoleKimmela’s Moon Over Sedona
6HKHCassandra JacobsenCassandra JacobsenRozettas Kappa Drama
7GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Rozettas KlovnLate notice
8HKHMari MyksvollMari Myksvollbuddys T-Rex Rodney
9HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras AsparagusDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Middels
10HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Rum Tum TuggerDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Middels
11HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Mr. MistoffeleesDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Middels

Crooked Veteran - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHMari MyksvollMari MyksvollFurukollens True By HeartDo not have to pay
2GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeDon't be shy
3HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Fifty Shades of Grey

Straight Easy - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Rozettas Choo Choo CharlesLate notice
2HKHMari MyksvollMari Myksvollbuddys T-Rex Rodney
3MOKHTuva HoleTuva HoleKimmela’s Burning Heart
4GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Rozettas KlovnLate notice
5HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Bustopher Jones
6HKHCassandra JacobsenCassandra JacobsenRozettas Kappa Drama
7MOKHTuva HoleTuva HoleKimmela’s Rocki’n It Elvis
8GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Harenas Raikou av NovuxLate notice
9HKHMari MyksvollMari MyksvollRozettas PrimaveraDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Middels

Long Elite - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbyBoltens Reckless Girls
2GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeFurukollens S Ch Stolen Identity
3HKHMari MyksvollMari MyksvollRozettas Ch White Wampa
4HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbySkogstuens Rosa Fantasy
5GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeGermanica's Gt Ch Anerion
6HKHAina MagnusAina MagnusIngstadbekkens S Ch Sukkerspinn

Long Not elite - Saturday 27 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Asparagus
2HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyRozettas Quicksilver
3HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Suicune av Novux
4HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Beta Drama
5GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Præstegravs Sunset ShimmerLate notice
6HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Rum Tum Tugger
7HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Amber
8HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Entei av Novux
9HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Delta Drama
10HKHTale Bakken UlfsbyTale Bakken UlfsbySkogstuens Diamonds Are ForeverDo not have to pay
11GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeRozettas Alpha Drama
12HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Mr. MistoffeleesDo not have to pay

Straight Elite - Sunday 28 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHMari MyksvollMari MyksvollRozettas Ch White Wampa
2GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangePræstegravs S Ch Love and Death
3HKHAina MagnusAina MagnusIngstadbekkens Lykkeklem
4HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Fifty Shades Freed
5GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangePræstegravs S Ch Apple Bloom
6HKHAina MagnusAina MagnusIngstadbekkens S Ch Sukkerspinn
7HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyRozettas Quicksilver
8GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeFurukollens S Ch Stolen Identity
9HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Panther Thrill
10HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Apricot
11GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeGermanica's Gt Ch Anerion
12HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyPræstegravs Clear Blue Water

Straight Difficult - Sunday 28 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyLineas Blame It On Me
2HKHPia AmundsenPia AmundsenAakebergs Almond
3HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Blitzregn Baby
4GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Præstegravs Sunset ShimmerLate notice
5HKHPia AmundsenPia AmundsenBjørkebakken's Joie et Bonheur de Abelone
6MOKHTuva HoleTuva HoleEikhaugen's Papaya Whip
7HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Lights all Night
8HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Amber
9HKHPia AmundsenPia AmundsenRozettas Psycho Under Min Hatt
10HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Skywalker
11GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeRozettas Alpha Drama
12HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyBubo Marques

Straight Moderate - Sunday 28 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Khaotic
2HKHMari MyksvollMari MyksvollRozettas PrimaveraLate notice
3HKHPia AmundsenPia AmundsenSareptas Arctic Ocean
4HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Pipeline Punch
5HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Asparagus
6HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Suicune av Novux
7HKHPia AmundsenIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Pacific Punch
8HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Rum Tum Tugger
9HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Entei av Novux
10HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Mango Loco
11HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Mr. MistoffeleesDo not have to pay
12HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Beta Drama
13HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Before You Go
14HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Delta Drama
15HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyRozettas Iota Drama

Straight Veteran - Sunday 28 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHMari MyksvollMari MyksvollFurukollens True By HeartDo not have to pay
2GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeDon't be shy
3HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Fifty Shades of Grey

High Elite - Sunday 28 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangePræstegravs S Ch Apple Bloom
2HKHAina MagnusAina MagnusIngstadbekkens S Ch Sukkerspinn
3HKHPia AmundsenPia AmundsenBjørkebakken's Joie et Bonheur de AbeloneAutomatisk oppklasset til Elite
4GKHMalene Nordhus NylandLene Nordhus Nyland Præstegravs Sunset ShimmerLate notice
5GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeFurukollens S Ch Stolen Identity
6HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Panther Thrill
7HKHPia AmundsenPia AmundsenRozettas Psycho Under Min Hatt
8MOKHTuva HoleTuva HoleEikhaugen's Papaya Whip
9GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeGermanica's Gt Ch Anerion
10HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Skywalker
11HKHMari MyksvollMari MyksvollRozettas Ch White Wampa
12GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeRozettas Alpha Drama

High Not elite - Sunday 28 April

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyLineas Blame It On Me
2HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Asparagus
3HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Suicune av Novux
4HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyRozettas Quicksilver
5HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Rum Tum Tugger
6HKHPia AmundsenPia AmundsenHarenas Entei av Novux
7HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Apricot
8HKHMari MyksvollMari MyksvollSymremyras Mr. MistoffeleesDo not have to pay
9HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Beta Drama
10HKHIrene Aakeberg DahlbyIrene Aakeberg DahlbyAakebergs Amber
11HKHAina MagnusAina MagnusRozettas Delta Drama
12GKHAmalie Sofie SpangeAmalie Sofie SpangeRozettas Alpha DramaDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Elite
13HKHPia AmundsenPia AmundsenBjørkebakken's Joie et Bonheur de AbeloneDo not have to pay
Automatisk oppklasset til Elite


Cups

EARTH ELITE CUP

NrHandlerRabbitPrice
1Aina MagnusIngstadbekkens S Ch Sukkerspinn40
2Aina MagnusRozettas Lights all Night40
3Aina MagnusRozettas Blitzregn Baby40
4Aina MagnusRozettas Panther Thrill40
5Aina MagnusRozettas Skywalker40
6Amalie Sofie SpangePræstegravs S Ch Apple Bloom40
7Irene Aakeberg DahlbyAakebergs Apricot40
8Mari MyksvollRozettas Ch White Wampa40
9Pia AmundsenRozettas Psycho Under Min Hatt40
10Pia AmundsenAakebergs Almond40

EARTH BEGINNERS CUP

NrHandlerRabbitPrice
1Aina MagnusRozettas Delta Drama40
2Cassandra JacobsenRozettas Kappa Drama40
3Irene Aakeberg DahlbyAakebergs Mango Loco40
4Irene Aakeberg DahlbyAakebergs Before You Go40
5Irene Aakeberg DahlbyRozettas Iota Drama40
6Malene Nordhus NylandRozettas Choo Choo Charles40
7Malene Nordhus NylandRozettas Klovn40
8Malene Nordhus NylandHarenas Raikou av Novux40
9Mari MyksvollSymremyras Asparagus40
10Mari MyksvollSymremyras Rum Tum Tugger40
11Mari MyksvollRozettas Primavera40
12Mari MyksvollSymremyras Bustopher Jones40
13Pia AmundsenSareptas Arctic Ocean40
14Pia AmundsenHarenas Suicune av Novux40
15Pia AmundsenAakebergs Pacific Punch40

EARTH VETERAN CUP

NrHandlerRabbitPrice
1Amalie Sofie SpangeDon't be shy40
2Irene Aakeberg DahlbyAakebergs Fifty Shades of Grey40


Activities

Overnatting hos Aina

NrParticipantComment
1Aina Magnus
2Amalie Sofie Spange
3Irene Aakeberg Dahlby
4Lene Nordhus Nyland
5Mari Myksvoll
6Pia Amundsen
7Tuva Hole