Competition - TBHG - 24-25 February 2023 - NCM - Norgesmesterskap i Kroket bane og Høyde, Rakkestadhallen in Viken

3 classes with 126 registrations



General
Tønsberg hoppegruppe inviterer til NM i kroket bane og høyde 2023 i Rakkestadhallen 24-26 feb.

vi henviser til NKF sin hjemmeside og NKHF's facebookside om info om utstilling, hotell, mm.

Påmelding til kombi:
Førerens navn, klubb, medlems nr+kaninens navn, reg nr, øre nr. sendes til tonsberg.kaf@gmail.com innen 06.02.23/15.02.23
kombi kaniner skal delta i klasse A under utstillingen, info om påmelding står på NKF sin innbydelse.
pris pr start: 75,-
etterpåmelding 120,-


Innsett av kaniner er på Torsdag mellom 18-21.

OBS!! høyde elite deles i 2! 
-bane 1 er start 1-30
-bane 2 er start 31-60


Program:
Fredag:
08.50 velkomst, innvielse av bane, kan gå bane 1.
09.00 1 omgang kroket elite
12.30 1 omgang kroket veteran
14:00 2 omgang kroket elite
17.00 kombi figur middels åpen

Lørdag:
10.00 finale kroket elite
12.00  finale kroket veteran
13.00 Høyde Elite

Premieutdeling bli 30-45 min etter siste klasse. 
pallbilder blir tatt før premieutdeling så pass på å få tatt de bildene du ønsker med din kanin.

Årsmøte etter endt premieutdeling.
Husk at saker til årsmøte skal være innsendt innen 27.01.23

programmet er godkjent av styret.

mange lurer nok på hvorfor vi har hopping på fredag og lørdag, dette er fordi arrangør av LU kun har hall åpen på nevnte dager. og siden de begynner med sin premieutdeling klokken 11 på søndagen så ønsker ikke vi å risikere å måtte hoppe en finale i masse støy. 

Vi vil gratulere regjerende mestere, og ønske alle masse lykke til!

Norgesmester Høyde Elite
Furukollens Super Champion Fennel og Helle Lillebudal Risstad GDHK

Norgesmester Kroket Elite
Grand Champion Set Fire To The Rain og Martine Milja Sevlejordet TBHG

Norgesmester Kroket Veteran
Vestkystens Maximum Firefox Fantasy og Mona Sevlejordet TBHG

Kompi hadde desverre for få deltagere til å bli arrangert dette året.

litta tillegs aktivetet på fredag!
Fredag etter endt hopping inviterer vi til en gratis aktivitet for alle medlemmer, både hoppere og utstillere.

vi setter opp 8 hinder i en sirkel, alle bommer på første krampe i runde en, og blir høyere for hver runde som går. når kaninen river er man ute. max en kanin pr deltager og påmeldingen blir på plassen. 


Øvrig informasjon:
- Vi oppfordrer alle medlemmer av NKHF/NKF til å hjelpe til med pinne oppsett. alle hindere blir markert med kritt der bommene skal ligge for at det skal bli enklest for alle å hjelpe til.
- Vær klar til din start, vi viser selfølgelig hensyn om man får flere kaniner tett påhverandre.
- Vi ønsker at alle medlemmer som skal delta er med på velkomsten på fredagen, for å få med seg informasjon om eventet.
-Dette er et Jubileums arrangement så vi er flere foreninger som er samlet på samme plass, vi må da regne med at det kan bli støy under hopingen. blir det for mye støy tar vi en pause i hopingen.
- Vi kommer til å henge opp trivsels reglene NKHF har utarbeidet med oss, og vi ønsker at disse følges så vi alle får et flott NM
- Ha det GØY! på NM skal vi kose oss og ha en flott tid alle sammen så pass på å ha det gøy! 

vi gleder oss masse til å se DEG i rakkestad hallen 


Prices
Fee for registration: 125 kr
Late notice: 200 kr
Out of competition: 0 kr
Sammenlagt mester Lu/NM 2023: 0 kr

Period of notification
Last day for registration: 2/6/2023
Last day for late notice: 2/15/2023

Payment:
Bank account: 2400 31 21883
Swish: 731812
Last day for payment: 2/16/2023

Judge compensation
Judge compensation per classregistration - Club judges: 10 kr
Judge compensation per classregistration - Guest judges: 10 kr

Contact persons
Martine Milja Sevlejordet - minimemartine@icloud.com - 00000000
Mona Sevlejordet - ingermonasevlejordet@gmail.com - 95839136

When does competition end?
Competition will approximately last 15-16 hours hours if 50% compete in the final race and 1 courses are used
Competition will approximately last 7-8 hours hours if 50% compete in the final race and 2 courses are used
Competition will approximately last 4-5 hours hours if 50% compete in the final race and 3 courses are used

Classes

Cancel class


Label




Deletion of class


Deletetion of class registration


Cross out


[Delete registration for payer]


ClassStarts
Crooked Elite - Rule E - Friday 24 February60
Crooked Veteran - Rule B - Friday 24 February6
High Elite - Saturday 25 February60

Cups

CupTypePriceStarts
Sammenlagt mester Lu/NM 2023Elite042

Activities

NamePriceLast day for registrationParticipants

Registrations - 18 pcs

PayerClubPayment optionsSumLeft to payComment
Edel Yvonne RimestadJOSKHBank account---
Heidi JebsenHOKHBank account---
Helle Lillebudal RisstadGDHKSwish---
Hilde NarheimHOKHBank account---
Hilde Brandsegg MathisenSKKSwish---
June Anita BjørneboSTKKSwish---
Kristine NarheimHOKHBank account---
Laila StabforsmoSTKKBank account---
Lilly Sofie Eik JonassenJOSKHSwish---
Malin Hildur HauglandJOSKHBank account---
Marcus BragstadSTKKBank account---
Martine Milja SevlejordetTBHGBank account---
Mona SevlejordetTBHGBank account---
Nikki HudsonROGHSwish---
Ronja BjørneboSTKKSwish---
Svein Edmund BjuneTBHGBank account---
Tone LillebudalGDHKSwish---
Tonje Søfteland TjøstheimJOSKHBank account---
Total15975 kr0 kr

Economy

PayerClub
Income15975 kr
Income from cups0 kr
Income from classes15975 kr
Prizes to handout in classes26 pcs
Average value for each prize in classes307 kr
Prize pool for classes6390 kr
Competitionfee252 kr
Judge compensation1260 kr
Left to club8073 kr


Handlers - 18 pcs

HandlerClubStartsRabbits
Edel Yvonne RimestadJOSKH22 pcs11 pcs
Heidi JebsenHOKH2 pcs2 pcs
Helle Lillebudal RisstadGDHK8 pcs6 pcs
Hilde Brandsegg MathisenSKK5 pcs3 pcs
Hilde NarheimHOKH2 pcs2 pcs
Irma Brandsegg MathisenSKK1 pcs1 pcs
Kristine NarheimHOKH2 pcs2 pcs
Laila StabforsmoSTKK1 pcs1 pcs
Lilly Sofie Eik JonassenJOSKH23 pcs (2 crossed out)13 pcs (2 crossed out)
Malin Hildur HauglandJOSKH5 pcs3 pcs
Marcus BragstadSTKK12 pcs8 pcs
Martine Milja SevlejordetTBHG4 pcs4 pcs
Mona SevlejordetTBHG2 pcs2 pcs
Nikki HudsonROGH11 pcs (2 crossed out)6 pcs (2 crossed out)
Ronja BjørneboSTKK10 pcs6 pcs
Svein Edmund BjuneTBHG3 pcs3 pcs
Tone LillebudalGDHK3 pcs3 pcs
Tonje Søfteland TjøstheimJOSKH10 pcs5 pcs


Classes

Crooked Elite - Rule E - Friday 24 February

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1TBHGMartine Milja SevlejordetMartine Milja SevlejordetGd Ch Set Fire To The Rain
2JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFurukollens Wonderstruck
3JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenLavella's Gd Ch Sounds Like Thunder
4TBHGMartine Milja SevlejordetMartine Milja SevlejordetPræstegravs Gd Ch Tresure Map
5JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's S Ch Troublemaker
6HOKHHilde NarheimHilde NarheimHaugens Gd Ch Purpose
7TBHGMartine Milja SevlejordetMartine Milja SevlejordetMinime’s Quantum Of Solace
8JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's Gt Ch Lykkestjerne
9JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenHompetitten's Gd Ch Ocean Pacific
10JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimCasinos S Ch Hedera Helix
11STKKMarcus BragstadMarcus BragstadCh Angel By The Wings
12ROGHNikki HudsonNikki Hudson(Haugens) Gd Ch Inside Out
13STKKRonja BjørneboRonja BjørneboBjørkhaugens Dream of Everthing av Lavella
14JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFurukollens Fix You
15JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik Jonassen(Hompetittens) Cobalt BlueLate notice, Do not have to pay
16JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Ch Moonglow
17TBHGSvein Edmund BjuneSvein Edmund BjuneMinime’s Fifty Shades Darker
18GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadFurukollens Gd Ch Fennel
19JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Night Flight
20JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenHompetitten's S Ch Quite A Mission
21JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Gd Ch Lionheart
22JOSKHMalin Hildur HauglandMalin Hildur HauglandFurukollens True by Foxglove
23ROGHNikki HudsonNikki HudsonKaizers Ch Ravnveig SkinfaxeDo not have to pay
24STKKMarcus BragstadMarcus BragstadGrønnbergets Ch My Boy.
25JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFurukollens S Ch Sommernatt
26JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenWhite DevilLate notice
27HOKHKristine NarheimKristine NarheimRopAk's RD Macchiato
28STKKHilde Brandsegg MathisenHilde Brandsegg MathisenFurukollens Amaretto
29TBHGSvein Edmund BjuneSvein Edmund BjuneHompetitten's Gt Ch Aswan
30STKKRonja BjørneboRonja BjørneboLineas Gt Ch Living It Up To You
31JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Ch Ability To Survive
32JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenGd Ch Olympia’s Sevilla av Hompetitten
33JOSKHMalin Hildur HauglandMalin Hildur HauglandFiel's Ch Spirit In the Night
34STKKMarcus BragstadMarcus BragstadFjellmyra's Gt Ch Absolute Drag Ball
35ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gt Ch My Demon
36STKKRonja BjørneboRonja BjørneboHompetitten's Ch Embrace the Love
37JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's S Ch Take Me Away
38JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenOlympia’s Valencia av Hompetitten
39TBHGSvein Edmund BjuneSvein Edmund BjuneLineas Breakaway
40STKKMarcus BragstadMarcus BragstadIngstadbekkens Ch Lakrislykke
41ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gd Ch It Has Begun
42STKKRonja BjørneboRonja BjørneboKaleles Ch Final Jenova
43JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Elemental Evil
44JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenKyllesveien`s Sticky Situation Av Homepttiten
45STKKMarcus BragstadMarcus BragstadSkrettebergs Gd Ch Bifrost
46STKKHilde Brandsegg MathisenHilde Brandsegg MathisenGermanica's Gd Ch Teclis
47GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadSareptas Ch Fight For Paradise
48ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gd Ch Die for you
49JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's Gd Ch Petit Sphinx
50JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenKyllesveien`s Trashin Fashion Av Homepttiten
51HOKHKristine NarheimKristine NarheimRopAk's RD Cappuccino
52STKKMarcus BragstadMarcus BragstadFjellmyra's Ch Space Hippie
53TBHGMona SevlejordetMona SevlejordetMinime’s Braveheart
54JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Gt Ch Long Time Gone
55JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenFurukollens Gt Ch Sommerdrøm
56GDHKTone LillebudalTone LillebudalØkdalens Royal Lakris
57ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gt Ch sparkling moon
58TBHGMona SevlejordetMona SevlejordetMinime’s The World Is Not Enuogh
59JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's Ch Quercus Robur
60JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenDjWolfs S Ch Galaxy Moon
61STKKMarcus BragstadMarcus BragstadFjellmyra's Apple Handsome
62JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Gd Ch Bright BlossomLate notice

Crooked Veteran - Rule B - Friday 24 February

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1HOKHHeidi JebsenHeidi JebsenPreriens Kuling
2STKKMarcus BragstadMarcus BragstadIldens He Have Change To Be A Star
3STKKIrma Brandsegg MathisenHilde Brandsegg MathisenIngstadbekkens Because The Night
4TBHGMartine Milja SevlejordetMartine Milja SevlejordetAakebergs Cranberry Ice
5JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik Jonassen(Sareptas) Gd Ch November Rain
6HOKHHeidi JebsenHeidi JebsenAakebergs S Ch Untinkable

High Elite - Saturday 25 February

NrClubHandlerPayerRabbitComment
1JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenLavella's Gd Ch Sounds Like Thunder
2JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFurukollens Wonderstruck
3STKKMarcus BragstadMarcus BragstadFjellmyra's Gt Ch Absolute Drag Ball
4JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenHompetitten's Gd Ch Ocean Pacific
5JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's Gt Ch Lykkestjerne
6STKKHilde Brandsegg MathisenHilde Brandsegg MathisenGermanica's Gd Ch Teclis
7JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenHompetitten's S Ch Quite A Mission
8JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFurukollens Fix You
9JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenWhite Devil
10JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Night Flight
11STKKMarcus BragstadMarcus BragstadFjellmyra's Ch Space Hippie
12JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenHompetitten's Cagliari
13JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Ch Ability To Survive
14STKKHilde Brandsegg MathisenHilde Brandsegg MathisenFurukollens Amaretto
15JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenGd Ch Olympia’s Sevilla av Hompetitten
16JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFurukollens S Ch Sommernatt
17STKKMarcus BragstadMarcus BragstadSkrettebergs Gd Ch Bifrost
18JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenOlympia’s Valencia av Hompetitten
19JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's S Ch Take Me Away
20JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenKyllesveien`s Sticky Situation Av Homepttiten
21JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Elemental Evil
22JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenKyllesveien`s Trashin Fashion Av Homepttiten
23JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's Gd Ch Petit Sphinx
24STKKHilde Brandsegg MathisenHilde Brandsegg MathisenCalibras November Hurricane Av Præstegrav
25JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenFurukollens Gt Ch Sommerdrøm
26JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadEikhaugen's Ch Quercus Robur
27STKKMarcus BragstadMarcus BragstadIngstadbekkens Ch Lakrislykke
28JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenAngry Bird Av Hompetitten
29JOSKHEdel Yvonne RimestadEdel Yvonne RimestadFiel's Gt Ch Long Time Gone
30JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik JonassenDjWolfs S Ch Galaxy Moon
31ROGHNikki HudsonNikki Hudson(Haugens) Gd Ch Inside Out
32GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadFurukollens Gd Ch Fennel
33STKKRonja BjørneboJune Anita BjørneboBjørkhaugens Dream of you av Lavella
34JOSKHMalin Hildur HauglandMalin Hildur HauglandFiel's Ch Spirit In the Night
35ROGHNikki HudsonNikki HudsonKaizers Ch Ravnveig SkinfaxeDo not have to pay
36GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadSareptas Ch Fight For Paradise
37STKKRonja BjørneboRonja BjørneboBjørkhaugens Dream of Everthing av Lavella
38ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gt Ch My Demon
39JOSKHMalin Hildur HauglandMalin Hildur HauglandFurukollens True by Foxglove
40JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimCasinos S Ch Hedera Helix
41GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadIngstadbekkens Ch Sukkerklump
42GDHKTone LillebudalHelle Lillebudal Risstad(Symremyras) I'm Your Clyde
43ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gd Ch It Has Begun
44STKKRonja BjørneboRonja BjørneboLineas Gt Ch Living It Up To You
45JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Gd Ch Lionheart
46GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadFjærestiens Half-Blood Prince
47ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gd Ch Die for you
48JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's S Ch Troublemaker
49STKKRonja BjørneboRonja BjørneboHompetitten's Ch Embrace the Love
50HOKHHilde NarheimHilde NarheimRopAk's RE Bellamy kom Skaikru
51ROGHNikki HudsonNikki HudsonDjWolfs Gt Ch sparkling moon
52GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadSkrettebergs Midgard
53JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Ch Moonglow
54STKKRonja BjørneboRonja BjørneboKaleles Ch Final Jenova
55ROGHNikki HudsonNikki HudsonDJwolf’s Fairy tail
56JOSKHMalin Hildur HauglandMalin Hildur HauglandKaleles Gd Ch Final Yuffie
57GDHKTone LillebudalTone LillebudalBjørkhaugens Only When I Dream
58STKKLaila StabforsmoLaila StabforsmoFjellmyra's Gt Ch Flex Experience
59GDHKHelle Lillebudal RisstadHelle Lillebudal RisstadFjellmyra's Winflo
60STKKRonja BjørneboRonja BjørneboFiel's Blinded By the Lights
61JOSKHLilly Sofie Eik JonassenLilly Sofie Eik Jonassen(Hompetittens) Cobalt BlueLate notice, Do not have to pay
62JOSKHTonje Søfteland TjøstheimTonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Gd Ch Bright BlossomLate notice


Cups

Sammenlagt mester Lu/NM 2023

NrHandlerRabbitPrice
1Edel Yvonne RimestadFurukollens Wonderstruck0
2Edel Yvonne RimestadEikhaugen's Gt Ch Lykkestjerne0
3Edel Yvonne RimestadFurukollens Fix You0
4Edel Yvonne RimestadFiel's Night Flight0
5Edel Yvonne RimestadFiel's Ch Ability To Survive0
6Edel Yvonne RimestadFurukollens S Ch Sommernatt0
7Edel Yvonne RimestadEikhaugen's S Ch Take Me Away0
8Edel Yvonne RimestadFiel's Elemental Evil0
9Edel Yvonne RimestadEikhaugen's Gd Ch Petit Sphinx0
10Edel Yvonne RimestadFiel's Gt Ch Long Time Gone0
11Edel Yvonne RimestadEikhaugen's Ch Quercus Robur0
12Helle Lillebudal RisstadFurukollens Gd Ch Fennel0
13Helle Lillebudal RisstadSareptas Ch Fight For Paradise0
14Hilde Brandsegg MathisenFurukollens Amaretto0
15Hilde Brandsegg MathisenGermanica's Gd Ch Teclis0
16Lilly Sofie Eik JonassenLavella's Gd Ch Sounds Like Thunder0
17Lilly Sofie Eik JonassenHompetitten's Gd Ch Ocean Pacific0
18Lilly Sofie Eik JonassenHompetitten's S Ch Quite A Mission0
19Lilly Sofie Eik JonassenGd Ch Olympia’s Sevilla av Hompetitten0
20Lilly Sofie Eik JonassenOlympia’s Valencia av Hompetitten0
21Lilly Sofie Eik JonassenKyllesveien`s Sticky Situation Av Homepttiten0
22Lilly Sofie Eik JonassenKyllesveien`s Trashin Fashion Av Homepttiten0
23Lilly Sofie Eik JonassenFurukollens Gt Ch Sommerdrøm0
24Lilly Sofie Eik JonassenDjWolfs S Ch Galaxy Moon0
25Malin Hildur HauglandFurukollens True by Foxglove0
26Malin Hildur HauglandFiel's Ch Spirit In the Night0
27Marcus BragstadFjellmyra's Gt Ch Absolute Drag Ball0
28Marcus BragstadIngstadbekkens Ch Lakrislykke0
29Marcus BragstadSkrettebergs Gd Ch Bifrost0
30Marcus BragstadFjellmyra's Ch Space Hippie0
31Nikki HudsonDjWolfs Gt Ch My Demon0
32Nikki HudsonDjWolfs Gd Ch It Has Begun0
33Nikki HudsonDjWolfs Gd Ch Die for you0
34Ronja BjørneboBjørkhaugens Dream of Everthing av Lavella0
35Ronja BjørneboLineas Gt Ch Living It Up To You0
36Ronja BjørneboHompetitten's Ch Embrace the Love0
37Ronja BjørneboKaleles Ch Final Jenova0
38Tonje Søfteland TjøstheimCasinos S Ch Hedera Helix0
39Tonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's S Ch Troublemaker0
40Tonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Gd Ch Lionheart0
41Tonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Ch Moonglow0
42Tonje Søfteland TjøstheimEikhaugen's Gd Ch Bright Blossom0


Activities