Results

Union

Club

Year

June 2024
GKT - 20 June Thursday
Kvällstävling
Hos Elin och Leo in Gotland
NVHT - 18 June Tuesday
Kvällstävling
Saxebyn
GKHT - 16 June Sunday
Fallens dag
Älvkarleby
BLKH - 15 June Saturday
Bäst- och Party-cupen
Östanberg - By Kyrkby in Avesta
GKT - 15 June Saturday
KM Veteran
Hos Elin och Leo in Gotland
BLKH - 8 June Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GKT - 8 June Saturday
Club competition - KM Rakbana och Längd
Hos Elin och Leo in Gotland
GKHT - 5 June Wednesday
Club competition - Kvällstävling
Älvkarleby
NVHT - 1 June Saturday
Sunne
May 2024
GKT - 30 May Thursday
Kvällstävling
Hos Elin och Leo in Gotland
NVHT - 26 May Sunday
Club competition
Munkfors
GKHT - 25 May Saturday
Hembygdsgården in Bergby
GKT - 22 May Wednesday
Kvällstävling
Hos Elin och Leo in Gotland
BLKH - 18 May Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GKT - 18 May Saturday
Hos Elin och Leo in Gotland
SMKH - 18 May Saturday
Vårcuperna
Emmaboda Brukshundsklubb in Småland
GKT - 12 May Sunday
Em tävling
Hos Elin och Leo in Gotland
BLKH - 11 May Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GKHT - 9 May Thursday
Barnens Dag
Högbo Bruk in Sandviken
NVHT - 9 May Thursday
Saxebyn
RoKH - 5 May Sunday
Norrtälje in Norrtälje
GKT - 4 May Saturday
Club competition
Hos Elin och Leo in Gotland
GKHT - 1 May Wednesday
Älvkarleby in Älvkarleby
NVHT - 1 May Wednesday
Saxebyn
April 2024
GKT - 20 April Saturday
Hos Elin och Leo in Gotland
SMKH - 20 April Saturday
Emmaboda Brukshundsklubb in Småland
BLKH - 14 April Sunday
Stall Gröntjärna in Avesta
GKHT - 13 April Saturday
Boulehallen in Gävle
GKT - 13 April Saturday
Hos Elin och Leo in Gotland
March 2024
BLKH - 31 March Sunday
Stall Gröntjärna in Avesta
GKT - 29-30 March Friday - Saturday
Påsktävling
Prel Lilla Ridhuset I Sjonhem in Gotland
RoKH - 24 March Sunday
Vidöbacken
Hallstavik in Norrtälje
GKT - 23 March Saturday
Lilla Ridhuset i Sjonhem in Gotland
SMKH - 23 March Saturday
Långasjö Ridhus in Långasjö
RoKH - 10 March Sunday
Vidöbacken
Hallstavik in Norrtälje
BLKH - 9 March Saturday
Stall Gröntjärna in Avesta
GKT - 9 March Saturday
Lilla Ridhuset i Sjonhem in Gotland
GKHT - 2 March Saturday
Boulehallen in Gävle
February 2024
BLKH - 24 February Saturday
Stall Gröntjärna in Avesta
GKT - 24 February Saturday
Hos Elin och Leo in Gotland
SMKH - 17 February Saturday
4-Års Cuperna
Långasjö Ridhus in Långasjö
GKT - 10 February Saturday
Lilla Ridhuset i Sjonhem in Gotland
January 2024
GKT - 28 January Sunday
Club competition - Årsmöte + klubbtävling
Lilla Ridhuset i Sjonhem in Gotland
GKHT - 27 January Saturday
Boulehallen in Gävle
SMKH - 27 January Saturday
Tävling + Årsmöte
Långasjö Ridhus in Långasjö
GKT - 20 January Saturday
Lilla Ridhuset i Sjonhem in Gotland