Results

Union

Club

Year

January 2023
NVKH - 29 January Sunday
Årsmöte och klubbtävling
Lysekil in Västra Götaland
ÖLKH - 29 January Sunday
Tävling med årsmöte
Vittvång in Örebro
SMKH - 29 January Sunday
Tävling + Årsmöte
Småland
UKH - 29 January Sunday
Årsmöte
Zoo.se hallarna i Brännland in Umeå
ACKH - 28 January Saturday
Årsmöte
Lövånger in Skellefteå
KoKH - 28 January Saturday
Stall Landborgen in Algutsrum
VKH - 28 January Saturday
Tävling med Årsmöte
Molkom in Karlstad kommun
AKH - 22 January Sunday
Ridhuset in Arjeplog
SKH - 22 January Sunday
Skåne
BDKH - 21 January Saturday
Klubbtävling Årsmöte
Älvsby Ryttarförening in Älvsbyn
BLKH - 21 January Saturday
Stall Gröntjärna in Avesta
GOKH - 21 January Saturday
Stenkyrka Ridhus in Stenkyrka
JKH - 21 January Saturday
Tävling + Årsmöte
Hägra Hästgård in Dvärsätt
SVKH - 21 January Saturday
Veddige i Halland
ACKH - 17 January Tuesday
Skellefteå in Skellefteå
HäKH - 15 January Sunday
Ljusdals Ridklubb in Ljusdal
ACKH - 14 January Saturday
Lövånger in Skellefteå
ÖSKH - 14 January Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
STKH - 14 January Saturday
Stockholm
YKH - 14 January Saturday
Björkbacke gård in Njurunda
SVKH - 8 January Sunday
Veddige i Halland
ACKH - 7 January Saturday
Lövånger in Skellefteå
GKHT - 7 January Saturday
Boulehallen in Gävle
GKT - 7 January Saturday
Gotland
NVKH - 7 January Saturday
Lysekil in Västra Götaland
SKH - 7 January Saturday
Skåne
JKH - 6 January Friday
Vintercuper
Ridhuset i Ammer
MKH - 6 January Friday
Vintercuper
Åsta 231 in Köping