Results

Union

Club

Year

November 2019
GOKH - 10 November Sunday
Suderbys Gård och Ridskola in Sjonhem
KoKH - 10 November Sunday
Skälby 4H-gård
STKH - 10 November Sunday
Skånsta Ridhus in Åkersberga
VÄSKH - 10 November Sunday
Södra VÄSKH
Nordhallands ridklubb in Kungsbacka
ULKH - 9 November Saturday
OBS! Tävlingen hålls utomhus!
Årsta in Uppsala
VKH - 9 November Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
WKH - 9 November Saturday
Hästberg in Leksand
08KT - 3 November Sunday
Mockas och Liljas Minnespris
Blåkulla in Stockholm
VÄSKH - 3 November Sunday
Norra VÄSKH
Vara in Västra Götaland
ACKH - 2 November Saturday
Km rak och längd
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
GKHT - 2 November Saturday
Gefle Boulecenter in Gävle
JKH - 2-3 November Saturday - Sunday
Svenstaviks ridhus in Berg
LKH - 2 November Saturday
Eftermiddagstävling med Halloweentema
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
ÖKH - 2 November Saturday
Bangårdsgatan 1 in Motala
ÖLKH - 2 November Saturday
HalloweenCupen
Wittvångs ridhus in Örebro
VKH - 2 November Saturday
Frykstahöjden in Kil
October 2019
BDKH - 27 October Sunday
in Haparanda
ULKH - 27 October Sunday
KM krok & höjd
Årsta in Uppsala
GOKH - 26 October Saturday
Ridhus Ungesmiss in Stenkyrka
MKH - 26-27 October Saturday - Sunday
Halloweenslaget
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
SKH - 26 October Saturday
Morgans Minne
Landskrona Ridklubb in Landskrona
STKH - 26 October Saturday
Rådsparken in Huddinge
08KT - 20 October Sunday
Blåkulla in Stockholm
ACKH - 20 October Sunday
Ersmark in Umeå
VÄSKH - 20 October Sunday
Södra VÄSKH
Nordhallands ridklubb in Kungsbacka
KoKH - 19-20 October Saturday - Sunday
Höstcuperna
Skälby 4H gård in Kalmar
WKH - 19 October Saturday
Hästberg in Leksand
YKH - 19 October Saturday
Härnösand
VÄSKH - 13 October Sunday
Norra VÄSKH
Vara in Västra Götaland
GOKH - 12 October Saturday
Korsbygården in Lärbro
LKH - 12 October Saturday
Eftermiddagstävling
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
ÖKH - 12 October Saturday
KM i Höjd
Fursta gård Furingstad in Norrköping
RoKH - 12 October Saturday
Riala skola in Norrtälje kommun
STKH - 12 October Saturday
Rådsparken in Huddinge
ULKH - 12 October Saturday
KM rak & längd
Årsta in Uppsala
VKH - 12 October Saturday
Frykstahöjden in Kil
08KT - 6 October Sunday
Stockholm in Stockholm
BDKH - 6 October Sunday
Luleå
ACKH - 5 October Saturday
Moröskolan in Skellefteå
GOKH - 5 October Saturday
Skolportsparken in Visby
HäKH - 5 October Saturday
Hudiksvall in Skidstadion öster
ÖLKH - 5 October Saturday
KLUBBKAMP
Vittvångs ridhus in Örebro
SKH - 5 October Saturday
Skönabäck Ridhus in Skurup
VÄSKH - 5 October Saturday
Södra VÄSKH
Onsala kyrka in Kungsbacka
September 2019
ACKH - 29 September Sunday
KM mini och veteran
Ersmark in Umeå
JKH - 29 September Sunday
Lillsjöskolans fotbollsplan in Östersund
KoKH - 29 September Sunday
Skälbyracet samt Klubbkampen
Skälby 4H gård in Kalmar
ÖKH - 29 September Sunday
Mickelsmäss + KM
Valla friluftsområde in Linköping
YKH - 29 September Sunday
Sundsvall
BDKH - 28 September Saturday
Haparanda
GKHT - 28 September Saturday
IP (B-planen) in Älvkarleby
LKH - 28 September Saturday
Blåbärstävling
Malmö
MKH - 28 September Saturday
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
RoKH - 28 September Saturday
Riala skola in Norrtälje kommun
STKH - 28 September Saturday
KM Krok & Höjd
Rådsparken in Huddinge
VKH - 28 September Saturday
Frykstahöjden in Kil
08KT - 21-22 September Saturday - Sunday
Krok- & Höjd-SM
Stockholms Hundsportscentrum in Upplands Väsby
BDKH - 15 September Sunday
Gällivare
HäKH - 15 September Sunday
RIP-cuperna
Hudiksvall
STKH - 15 September Sunday
KM Rak & Längd
Hågelbyparken in Botkyrka
ACKH - 14 September Saturday
Mellan Granngården och Ica in Skellefteå
GKHT - 14 September Saturday
Gävle Hundungdom in Gävle
JKH - 14 September Saturday
Östersund
MKH - 14 September Saturday
Motionscentrum in Hallstahammar
SKH - 14-15 September Saturday - Sunday
Klippan Cup och Skånetrofén
4H gården in Eslöv
ULKH - 14 September Saturday
Årsta in Uppsala
VÄSKH - 14 September Saturday
Norra VÄSKH
Magra in Västra Götaland
JKH - 8 September Sunday
Djurens dag
Travet in Östersund
VKH - 8 September Sunday
Arvika
YKH - 8 September Sunday
Härnösand
BDKH - 7 September Saturday
- in Piteå
GOKH - 7-8 September Saturday - Sunday
KM Lövsta Gotlands Grönt Centrum in Roma
KoKH - 7 September Saturday
Skälby 4H gård in Kalmar
LKH - 7 September Saturday
Klubbmästerskap
Botaniska Trädgården in Lund
ÖLKH - 7-8 September Saturday - Sunday
KLUBBTÄVLING & KM
Bullparken, Almbyplan in Örebro
RoKH - 7 September Saturday
Sparbanken IP (Hallsta IP) in Hallstavik
STKH - 7 September Saturday
Rådsparken
Stockholm in Huddinge
WKH - 7-8 September Saturday - Sunday
KM
Hagagymnasiets grusplan in Borlänge
VÄSKH - 5 September Thursday
Kvällstävling Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
BDKH - 1 September Sunday
Etermiddags tävling mini-medelsvår
Haparanda
August 2019
GKHT - 31 August Saturday
Sandviken
JKH - 31 August - 1 September Saturday - Sunday
Klubbhelg
Storhallen in Åsarna
VÄSKH - 31 August - 1 September Saturday - Sunday
25-ÅRS JUBILEUM
Ronnums Herrgård in Vargön
ULKH - 25 August Sunday
Årsta in Uppsala
08KT - 24 August Saturday
Hedvigslundsparken in Älta
ACKH - 24 August Saturday
Nordanå in Skellefteå
BDKH - 24 August Saturday
Haparanda
GOKH - 24 August Saturday
Tempo in Stenkyrka
HäKH - 24-25 August Saturday - Sunday
Klubbmästerskap
Iggesund utanför badhuset
ÖKH - 24 August Saturday
Vretadagen Klubbkamp
Vretaskolan in Linköping
RoKH - 24 August Saturday
Riala skola in Norrtälje kommun
SKH - 24 August Saturday
Klubbmästerskap
Åstorps Ryttarförening in Åstorp
STKH - 24-25 August Saturday - Sunday
Djurens Helg
Solvalla in Bromma
VKH - 24-25 August Saturday - Sunday
Lillerudsdagarna
Lillerud in Karlstad
YKH - 24-25 August Saturday - Sunday
Svartviksdagarna
Sundsvall
BDKH - 22 August Thursday
Kvälls
Boden
VÄSKH - 21 August Wednesday
Kvällstävling Södra VÄSKH
Västra Götaland
HäKH - 20 August Tuesday
Kvällstävling
Gruset in Hudiksvall
LKH - 19 August Monday
Kvällstävling
Hos Anna in Sjöbo
BDKH - 17-18 August Saturday - Sunday
Piteå
GKHT - 17 August Saturday
IP i Älvkarleby
MKH - 17-18 August Saturday - Sunday
Skördecuperna
Motionscentrum in Hallstahammar
VÄSKH - 17-18 August Saturday - Sunday
Västkustcuperna samt Klubbkampen
Magra
WKH - 17 August Saturday
Hagagymnasiets grusplan in Borlänge
VÄSKH - 15 August Thursday
Kvällstävling Södra VÄSKH
Västra Götaland
GOKH - 14 August Wednesday
Tempo Kvällstävling in Stenkyrka
SKH - 13 August Tuesday
Kvällstävling
Åstorp
HäKH - 11 August Sunday
Hudiksvalls kommun
KoKH - 11 August Sunday
Skälby 4H gård in Kalmar
BDKH - 10 August Saturday
Porsön in Luleå
SKH - 10 August Saturday
Lödde Cup
Lunds Botaniska Trädgård in Lund
ULKH - 10-11 August Saturday - Sunday
WWF-cuperna
Årsta in Uppsala
VKH - 10-11 August Saturday - Sunday
Hjärtecuperna
Hasselbol in Kil
YKH - 10-11 August Saturday - Sunday
Sundsvall
ACKH - 8 August Thursday
Kvällstävling
Kyrkholmen in Skellefteå
JKH - 8 August Thursday
Östersund
MKH - 7 August Wednesday
Eftermiddagstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
VÄSKH - 7 August Wednesday
Sommarlovstävling i Norra VÄSKH
Härryda in Västra Götaland
KoKH - 6 August Tuesday
Kvällstävling
Skälby 4H gård in Kalmar
08KT - 4 August Sunday
Klubbtävling
Hedviglundsparken in Älta
ACKH - 4 August Sunday
Nydalasjön in Umeå
GOKH - 4 August Sunday
Tempo in Stenkyrka
RoKH - 4 August Sunday
Hallstaviks IP in Hallstavik
STKH - 4 August Sunday
Kvällstävling
Rådsparken in Huddinge
GKHT - 3 August Saturday
Sandviken
JKH - 3-4 August Saturday - Sunday
Alsens husdjursdag
Alsen
LKH - 3 August Saturday
Lyckocuperna med Klubbkampen
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
WKH - 3-4 August Saturday - Sunday
Libra Artic Cup
Högboda
SKH - 1 August Thursday
Kvällstävling
Montessori Grundskolan Maria in Malmö
July 2019
HäKH - 31 July Wednesday
Kvällstävling
Grusplan vid skidstadion in Hudiksvall
MKH - 31 July Wednesday
Kvällstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
SKH - 31 July Wednesday
Lägertävling
Haradal in Ängelholm
ULKH - 31 July Wednesday
Uppsala
VÄSKH - 31 July Wednesday
Norra VÄSKH
Hos Emma i Uddevalla in Västra Götaland
VKH - 29 July Monday
Kvällstävling
Skåre
VÄSKH - 28 July Sunday
Norra VÄSKH
Hos Emma i Uddevalla in Västra Götaland
08KT - 27-28 July Saturday - Sunday
Pridecuperna
Hellasgården in Nacka
BDKH - 27 July Saturday
Stranden in Haparanda
GKHT - 27 July Saturday
IP in Älvkarleby
SKH - 27 July Saturday
Landskronakarnevalen
Landskrona
ACKH - 25 July Thursday
Kvällstävling
Röbäck in Umeå
JKH - 24 July Wednesday
Ängsmon in Östersund
WKH - 24 July Wednesday
Kvällstävling
Hagagymnasiets grusplan in Borlänge
VÄSKH - 23 July Tuesday
Södra VÄSKH
Västra Götaland
LKH - 22 July Monday
Kvällstävling
Grantofta gård in Malmö
VKH - 22 July Monday
Gammelvala
Brunskog in Arvika
VÄSKH - 21 July Sunday
Södra VÄSKH
Onsala kyrka in Kungsbacka
ACKH - 20-21 July Saturday - Sunday
Kings Kampen
Gamla Falmark in Skellefteå
HäKH - 20-21 July Saturday - Sunday
Norrlandscupen
Borgarparken in Hudiksvalls Kommun
KoKH - 20 July Saturday
Skälby 4H gård in Kalmar
MKH - 20-21 July Saturday - Sunday
Klubbmästerskap
Motionscentrum in Hallstahammar
ULKH - 20 July Saturday
Uppsala
RoKH - 18 July Thursday
Eftermiddagstävling
Hos Karin, Rudboda 36 in Faringe
08KT - 17 July Wednesday
Kvällstävling
Älta in Nacka
BDKH - 17 July Wednesday
Minimästarcup + ordinarie klasser
- in Haparanda
GOKH - 17 July Wednesday
NGR s Ridanläggning in Othem
MKH - 17 July Wednesday
Nybörjarchansen (inkl nybörjarkurs)
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖLKH - 17 July Wednesday
Uskavi in Nora
KoKH - 16 July Tuesday
Kvällstävling
Skälby 4H gård in Kalmar
ÖKH - 16 July Tuesday
Odenvallen in Linköping
VÄSKH - 16 July Tuesday
Södra VÄSKH
Västra Götaland
ULKH - 15 July Monday
Uppsala in Uppsala
08KT - 14 July Sunday
Klubbmästerskap
Hedvigslundsparken in Nacka
BDKH - 14 July Sunday
Bergnäset in Luleå
GKHT - 14 July Sunday
Sandviken
VKH - 14 July Sunday
KM
Deje
GOKH - 13 July Saturday
C.O.S loppmarknad in Klintehamn
JKH - 13 July Saturday
Östersund
MKH - 13-14 July Saturday - Sunday
25 års Jubileum (medlemsdagar)
Närjeholmevägen 19 in Eskilstuna
SKH - 13-14 July Saturday - Sunday
Agria cup
Falsterbo Horse Show in Falsterbo
BDKH - 11 July Thursday
Kvällstävling
Norrfjärden in Piteå
ACKH - 10 July Wednesday
Kvällstävling
Stallet på Bergsbackavägen in Skellefteå
HäKH - 10 July Wednesday
Grusplan vid skidstadion in Hudiksvall
WKH - 10 July Wednesday
Kvällstävling
Hagagymnasiets grusplan in Borlänge
SKH - 9 July Tuesday
Kvällstävling
Ängelholm
ACKH - 7 July Sunday
Grubbe in Umeå
LKH - 7 July Sunday
Botaniska trädgården in Lund
ULKH - 7 July Sunday
Uppsala in Uppsala
MKH - 6 July Saturday
Mini-och veteranmästarna
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖKH - 6 July Saturday
Kinda
RoKH - 6 July Saturday
I Josephines trädgård in Norrtälje kommun
VÄSKH - 6-7 July Saturday - Sunday
Blomcuperna
Västra götaland
BDKH - 3 July Wednesday
kvälls
Boden
VÄSKH - 3 July Wednesday
Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
SKH - 2 July Tuesday
Kvällstävling - Hos Angelika
Hylteberga in Skurup
June 2019
KoKH - 30 June Sunday
Skälby 4H gård in Kalmar
STKH - 30 June Sunday
Klubbtävling
Gulsippans Parklek in Hässelby
VKH - 30 June Sunday
KM
Deje
08KT - 29 June Saturday
Klubbmästerskap
Hedvigslundsparken in Nacka
HäKH - 29-30 June Saturday - Sunday
Klubbläger
Grusplan vid skidstadion in Hudiksvall
ÖLKH - 29-30 June Saturday - Sunday
Bergslagstrofén
Uskavi in Nora
SKH - 29-30 June Saturday - Sunday
Breeders Trophy, Klubbkampen
Åstorps Ryttarförening in Åstorp
ULKH - 29 June Saturday
Uppsala
HäKH - 28 June Friday
Klubbläger
Grusplan vid skidstadion in Hudiksvall
RoKH - 28-29 June Friday - Saturday
Camp Roslagen
Hos Karin in Faringe
ACKH - 26 June Wednesday
Kvällstävling
Moröbacke in Skellefteå
GOKH - 26 June Wednesday
Tempo Kvällstävling in Stenkyrka
LKH - 26 June Wednesday
Kvällstävling
Södra Sallerup
VÄSKH - 24 June Monday
Eftermiddagstävling
Norra VÄSKH in Landvetter
YKH - 23 June Sunday
Härnösand
WKH - 22-23 June Saturday - Sunday
Grenens Jubileumscuper
Dalarna Älv-Camping (Sifferbo Camping) in Sifferbo
BDKH - 20 June Thursday
Kvälls
Luleå
08KT - 19 June Wednesday
Kvällstävling
Hedvigslundsparken in Älta
GKHT - 16 June Sunday
Fallens Dag
Sydkap in Älvkarleby
LKH - 16 June Sunday
Botaniska Trädgården in Lund
STKH - 16 June Sunday
Bro Park in Upplands-Bro
ACKH - 15-16 June Saturday - Sunday
Midnattssolscupen - Agria cup
Lövångers Kyrkstad in Lövånger
VKH - 15 June Saturday
Trädgårdsfestivalen
Sunne
HäKH - 14 June Friday
Klubbresa
Resa
08KT - 13 June Thursday
Kvällstävling
Skarpäng in Täby
VÄSKH - 13 June Thursday
Kvällstävling
Södra VÄSKH in Härryda
SKH - 11 June Tuesday
Kvällstävling
Ängelholm
MKH - 9 June Sunday
Sunbyholmstravet
Eskilstuna
ULKH - 9 June Sunday
Uppsala in Uppsala
BDKH - 8 June Saturday
Munksund in Piteå
JKH - 8-9 June Saturday - Sunday
Östersund
KoKH - 8 June Saturday
Skälby 4H gård in Kalmar
ÖKH - 8 June Saturday
Sharpman
Hogstad in Mjölby
VÄSKH - 8 June Saturday
KM i rakbana samt längdhopp
Magra in Västra Götaland
VÄSKH - 7 June Friday
Kvällstävling
Magra in Västra Götaland
ACKH - 6 June Thursday
Kompiscuper
Nydalasjön in Umeå
MKH - 6 June Thursday
Strömsholmsdagarna
Hallstahammar
HäKH - 5 June Wednesday
Grusplan Skidstadion Öster in Hudiksvall
08KT - 1 June Saturday
Hedvigslundsparken in Nacka
STKH - 1-2 June Saturday - Sunday
Berga Naturbruksgymnasium in Västerhaninge
VÄSKH - 1 June Saturday
Södra VÄSKH
Västra Götaland
WKH - 1 June Saturday
Hagagymnasiets grusplan in Borlänge
May 2019
GKHT - 30 May Thursday
Högbo bruk in Sandviken
VÄSKH - 30 May Thursday
Norra VÄSKH
Hos Emma in Uddevalla
VKH - 30 May Thursday
Deje
08KT - 26 May Sunday
Hedvigslundsparken in Nacka
VÄSKH - 26 May Sunday
Barnfestivalen Södra VÄSKH
Västra Götaland in Kungälv
YKH - 26 May Sunday
Sundsvall
BDKH - 25 May Saturday
Sommar cuper
Sunderbyn in Luleå
GKHT - 25 May Saturday
Sandviken
GOKH - 25 May Saturday
Polhemsgården in Tingstäde
JKH - 25-26 May Saturday - Sunday
Jamtli vårmarknad
Jamtli in Östersund
ÖKH - 25 May Saturday
En dag för barnen
Brunnsparken in Söderköping
SKH - 25 May Saturday
Klubbtävling
Botaniska trädgården in Lund
ULKH - 25 May Saturday
Uppsala
VÄSKH - 25 May Saturday
Norra VÄSKH
Hos Emma in Uddevalla
HäKH - 23 May Thursday
Kvällstävling
Gruset på öster in Hudiksvall
ACKH - 22 May Wednesday
Kvällstävling
Grisbackaskolans grusplan in Umeå
KoKH - 22 May Wednesday
Kvällstävling
Skälby 4H gård in Kalmar
08KT - 19 May Sunday
Kin Memorial
Hedvigslundsparken in Nacka
ACKH - 19 May Sunday
Stallet i stämningsgården in Skellefteå
ÖLKH - 19 May Sunday
KLUBBTÄVLING
Uskavi in Nora
RoKH - 19 May Sunday
Norrtälje kommun
STKH - 19 May Sunday
Hågelbyparken in Botkyrka
ULKH - 19 May Sunday
Uppsala in Uppsala
BDKH - 18 May Saturday
Nybörjarkurs+Tävling
Långnäs in Piteå
GKHT - 18 May Saturday
Hembygdsgården in Bergby
GOKH - 18 May Saturday
Tempo Stenkyrka in Stenkyrka
JKH - 18 May Saturday
Fjällängsskolans grusplan in Östersund
LKH - 18 May Saturday
Jägersro in Malmö
VÄSKH - 18 May Saturday
Södra VÄSKH
Kållered in Västra Götaland
VKH - 18 May Saturday
Deje in Forshaga kommun
WKH - 18 May Saturday
Hagagymnasiets grusplan in Borlänge
HäKH - 11-12 May Saturday - Sunday
SM i rak och längd
Camp Igge
BDKH - 5 May Sunday
Utomhus
Luleå/Boden
STKH - 5 May Sunday
Rådsparken in Huddinge
ACKH - 4 May Saturday
Ersmarks IP in Umeå
SKH - 4 May Saturday
Klubbmästerskap
Botaniska Trädgården in Lund
VKH - 4 May Saturday
Arvika
RoKH - 1 May Wednesday
Riala skola in Norrtälje kommun
ULKH - 1 May Wednesday
Uppsala
VÄSKH - 1 May Wednesday
Solcuperna
Landvetter ryttarsällskap in Västra Götaland
April 2019
ACKH - 28 April Sunday
Vårcuper
Ridhuset i Gummark in Skellefteå
HäKH - 28 April Sunday
Klubbtävling
Hudiksvalls Kommun
08KT - 27-28 April Saturday - Sunday
Vårcuperna
Hedvigslundsparken in Nacka
BDKH - 27 April Saturday
Pagla Hundarena in Boden
GKHT - 27 April Saturday
Gävle Hundungdom in Gävle
KoKH - 27-28 April Saturday - Sunday
Stjärncuperna
Skälby 4H gård in Kalmar
MKH - 27-28 April Saturday - Sunday
Påskcuperna
Motionscentrum in Hallstahammar
ULKH - 27 April Saturday
Uppsala
VKH - 27 April Saturday
Frykstahöjden in Kil
YKH - 27 April Saturday
Härnösand
VÄSKH - 24 April Wednesday
Kvällstävling Södra VÄSKH
Lindome in Västra Götaland
GOKH - 21 April Sunday
Tempo in Stenkyrka
VÄSKH - 21 April Sunday
Påsktävling Södra VÄSKH
"Vita husen" in Kungsbacka
ULKH - 20 April Saturday
Uppsala in Uppsala
WKH - 20-21 April Saturday - Sunday
Leksands ridklubb in Leksand
GKHT - 19 April Friday
Gävle Hundungdom in Gävle
ÖLKH - 19 April Friday
Vittvångs ridhus in Örebro
RoKH - 19 April Friday
Riala skola in Riala
SKH - 19-21 April Friday - Sunday
Påskcuperna
Goentorps Gård in Åstorp
VÄSKH - 17 April Wednesday
Eftermiddagstävling
Norra VÄSKH in Västra Götaland, Lysekil
KoKH - 16 April Tuesday
Kvällstävling
Skälby 4H gård in Kalmar
VKH - 13-14 April Saturday - Sunday
Årsstämma
Frykstahöjden in Kil
VÄSKH - 9 April Tuesday
Kvällstävling Norra VÄSKH
Skogsäter Ridhus in Trollhättan
08KT - 7 April Sunday
Hedvigslundsparken in Nacka
BDKH - 7 April Sunday
Ridhuset Haparanda Ryttare
Haparanda
KoKH - 7 April Sunday
Skälby 4 H gård. in Kalmar
VÄSKH - 7 April Sunday
Norra VÄSKH
Norra VÄSKH in Vara i Västra Götaland
YKH - 7 April Sunday
Sundsvall
ACKH - 6 April Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Skellefteå
HäKH - 6 April Saturday
Vedmora ridhus in Enånger
LKH - 6 April Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
ÖKH - 6 April Saturday
Stenholmens islandshästcenter in Linköping
ÖLKH - 6 April Saturday
Vittvångs Ridhus in Örebro
March 2019
MKH - 31 March Sunday
Motionscentrum in Hallstahammar
STKH - 31 March Sunday
Vällsta Gård in Upplands Väsby
BDKH - 30 March Saturday
Ridhuset Haparanda Ryttare
Haparanda
GKHT - 30 March Saturday
Gefle Boulecenter in Gävle
GOKH - 30-31 March Saturday - Sunday
Agria Cup
Suderbys Gård och Ridskola in Sjonhem
HäKH - 30 March Saturday
Klubbresa
På resande fot
ULKH - 30 March Saturday
Årsta in Uppsala
VÄSKH - 30 March Saturday
Södra VÄSKH
Nordhallands ridklubb in Kungsbacka
SKH - 23 March Saturday
Goentorps Gård in Åstorp
VKH - 23 March Saturday
Niklasdammsgården in Kristinehamn
WKH - 23 March Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
08KT - 17 March Sunday
Hedviglundsparken in Älta
ACKH - 16 March Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Skellefteå
GKHT - 16 March Saturday
Gefle Boulecenter in Gävle
GOKH - 16 March Saturday
Lärbro Ridskola in Lärbro
LKH - 16 March Saturday
Eftermiddagstävling
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
MKH - 16 March Saturday
Stall Stenbro in Eskilstuna
STKH - 16 March Saturday
Vällsta Gård in Upplands Väsby
VÄSKH - 16 March Saturday
Norra VÄSKH
Gamla idrottshallen in Lysekil
08KT - 10 March Sunday
Kompiscuperna
Hedviglundsparken in Älta
ACKH - 10 March Sunday
ÅRSMÖTE
Umeå
SKH - 10 March Sunday
Landskrona Ridklubb
Landskrona
VÄSKH - 10 March Sunday
Södra VÄSKH
Fjärås ridskola in Fjärås
HäKH - 9 March Saturday
Vedmora ridhus in Enånger
ÖKH - 9 March Saturday
Motala
VKH - 9 March Saturday
Niklasdammsgården in Kristinehamn
ACKH - 3 March Sunday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Skellefteå
BDKH - 2 March Saturday
Boden
MKH - 2 March Saturday
Stall Stenbro in Eskilstuna
February 2019
KoKH - 24 February Sunday
ÅRSMÖTET
Krankelösa Ridhus in Kalmar
ULKH - 24 February Sunday
Årsta in Uppsala
08KT - 23 February Saturday
Ädelstenscuperna
Scandic Infra City in Upplands Väsby
BDKH - 23 February Saturday
Pagla Hundarena in Boden
HäKH - 23 February Saturday
Ljusdals ridhus in Ljusdals kommun
VÄSKH - 23 February Saturday
Årsmöte inkl liten tävling
Gamla idrottshallen in Lysekil
VKH - 23 February Saturday
Niklasdammsgården in Kristinehamn
ACKH - 16 February Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
GOKH - 16 February Saturday
Lärbro Ridskola in Lärbro
JKH - 16 February Saturday
Dille gårds ridhus in Ås
MKH - 16-17 February Saturday - Sunday
Alla hjärtansdag-cuperna
Stall Stenbro in Eskilstuna
SKH - 16-17 February Saturday - Sunday
Alla Hjärtans-cuperna
Goentorps Gård in Åstorp
RoKH - 10 February Sunday
Årsmöte + tävling
Hallstavik ridhus in Hallstavik
VÄSKH - 10 February Sunday
Södra VÄSKH
Fjärås Ridskola in Fjärås
08KT - 9 February Saturday
Domarkonferans
Stockholm
VKH - 9 February Saturday
Skattkärr in Karlstad
LKH - 3 February Sunday
Frosta Ryttarförening in Hörby
MKH - 3 February Sunday
Årsmöte
Åsborgen IP in Ärla
ACKH - 2 February Saturday
Hjärtehoppet
Lövångers Ridhus in Lövånger
ÖKH - 2 February Saturday
Motala
VÄSKH - 2 February Saturday
Tävling inkl medlemsmöte
Lysekil in Västra Götaland
WKH - 2 February Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
January 2019
08KT - 27 January Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
BDKH - 26 January Saturday
Ridhuset Haparanda ryttare
- in Haparanda
ÖLKH - 26 January Saturday
Årsmöte
Vittvångs Ridhus in Örebro
VÄSKH - 26 January Saturday
Norra VÄSKH
Gamla idrottshallen in Lysekil
VKH - 26 January Saturday
klubbtävling
Östra Fågelvik/Skattkärr in Karlstad
08KT - 20 January Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
BDKH - 20 January Sunday
Ridhuset Haparanda Ryttare
Haparanda
HäKH - 20 January Sunday
Ljusdals ridhus in Ljusdals kommun
GOKH - 19 January Saturday
Lye Ridhus in Lye
JKH - 19 January Saturday
Östersund
KoKH - 19 January Saturday
Krankelösa ridhus in Kalmar
SKH - 19 January Saturday
Kvidinge (Goentorps gård) in Åstorps kommun
WKH - 19 January Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
ACKH - 13 January Sunday
Ridhuset på Nordmalings Ridklubb in Nordmaling
VÄSKH - 13 January Sunday
Fjärås Ridskola in Fjärås
LKH - 12 January Saturday
Hörby in Skåne
ÖKH - 12 January Saturday
Motala
STKH - 5-6 January Saturday - Sunday
Mini-Kista
Upplands-Väsby in Stockholm
VÄSKH - 2 January Wednesday
Västra Götaland, Lysekil