Results

Union

Club

Year

June 2021
NNKH - 14 June Monday
Kvälls
Smådjurstallet in Haparanda
08KT - 13 June Sunday
Midvintertrofen
Viksjö in Järfälla
ACKH - 13 June Sunday
Bodbyn in Umeå
GKHT - 13 June Sunday
Älvkarleby
RoKH - 13 June Sunday
Riala skola in Norrtälje kommun
YKH - 13 June Sunday
Hos Malin in Sundsvall
BLKH - 12 June Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GKT - 12 June Saturday
Hos Elin och Leo in Träkumla, Gotland
JKH - 12 June Saturday
Ängsmon in Östersund
MKH - 12 June Saturday
Motionscentrum in Hallstahammar
NVHT - 12 June Saturday
Ivarsbjörke in Sunne
ÖLKH - 12 June Saturday
Uskavi in Nora
SKH - 12 June Saturday
Helsingborg
STKH - 12 June Saturday
Stockholm
STKH - 12 June Saturday
Järfälla in Stockholm
HäKH - 9 June Wednesday
Kvällstävling
Östra skidstadion in Hudiksvall
SVKH - 9 June Wednesday
Kvällstävling
Balltorp? in Mölndal?
GKHT - 6 June Sunday
Älvkarleby
HäKH - 6 June Sunday
Grusplanen in Hudiksvall
JKH - 6 June Sunday
Nationaldagshoppet
Storhallen in Åsarna
KoKH - 6 June Sunday
Hemma hos Nea
Ramsättravägen 161, Sörby Tall Borgholm in Borgholm
NVKH - 6 June Sunday
Uddevalla Ryttarförening in Västra Götaland
ULKH - 6 June Sunday
Uppsala in Uppsala
08KT - 5 June Saturday
Viksjö in Järfälla
ACKH - 5 June Saturday
Sjungande Dalens IP in Skellefteå
BLKH - 5 June Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GKT - 5 June Saturday
Hos Elin och Leo i Träkumla in Gotland
ÖKH - 5 June Saturday
Odenvallen in Linköping
ÖSKH - 5 June Saturday
Hemmestorp in Blentarp
SKH - 5 June Saturday
Skåne in Skåne
SMKH - 5 June Saturday
Nybro Brukshundsklubb in Nybro
SVKH - 5 June Saturday
Västra Götaland
MKH - 2 June Wednesday
Kvällstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
ACKH - 1 June Tuesday
Bodbysund
GKT - 1 June Tuesday
Kvällstävling
Hos Elin och Leo in Träkumla
May 2021
ACKH - 30 May Sunday
Sjungande Dalens IP in Skellefteå
GKHT - 30 May Sunday
Älvkarleby
GKT - 30 May Sunday
Hos Elin och Leo in Träkumla, Gotland
MKH - 30 May Sunday
Motionscentrum in Hallstahammar
NVKH - 30 May Sunday
Uddevalla Ryttarförening in Västra Götaland
VKH - 29 May Saturday
Forshaga kommun
ACKH - 23 May Sunday
Sjungande Dalens IP in Skellefteå
JKH - 23 May Sunday
Ängsmon in Östersund
08KT - 22 May Saturday
Viksjö, Järfälla in Stockholm
GKT - 22 May Saturday
Hos Elin och Leo in Träkumla, Gotland
KoKH - 22 May Saturday
Hemma hos Nea
Ramsättravägen 161, Sörby Tall Borgholm in Borgholm
NNKH - 22 May Saturday
Björka Smådjurstall in Haparanda
NVKH - 22 May Saturday
Vara Hästsportklubb in Vara
ÖLKH - 22 May Saturday
Uskavi in Nora
SKH - 22 May Saturday
Montesorrigrundskolan Maria, Husie in Malmö
SVKH - 22 May Saturday
Skalskärsgatan 1, 426 58 Västra Frölunda in Västra Frölunda
ULKH - 22 May Saturday
Ångelstaskolan/Årsta 4H in Uppsala
MKH - 19 May Wednesday
Kvällstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
08KT - 15 May Saturday
Viksjö, Järfälla in Stockholm
ACKH - 15 May Saturday
Sjungande dalens IP in Skellefteå
GKT - 15 May Saturday
Hos Elin och Leo in Träkumla, Gotland
GOKH - 15 May Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
JKH - 15 May Saturday
Ängsmon in Östersund
NVKH - 15 May Saturday
Emmas äppelträdgård in Uddevalla
SVKH - 15 May Saturday
Skalskärsgatan 1, 426 58 Västra Frölunda in Västra Frölunda
VKH - 15 May Saturday
Forshaga kommun
MKH - 13 May Thursday
Kristi himmelsfärdstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖSKH - 13 May Thursday
Eftermiddagstävling
Hemmestorp in Blentarp
ACKH - 9 May Sunday
Sjungande Dalens IP in Skellefteå
NVKH - 9 May Sunday
Lights Stuteri in Lysekil
ULKH - 9 May Sunday
Uppsala in Uppsala
GKT - 8 May Saturday
Hos Elin och Leo
Gotland in Träkumla
MKH - 5 May Wednesday
Kvällstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
08KT - 2 May Sunday
Stockholm in Stockholm
JKH - 2 May Sunday
Jämtland in Jämtland
NNKH - 2 May Sunday
Haparanda
ÖKH - 2 May Sunday
Linköping in Linköping
VKH - 2 May Sunday
Forshaga kommun
GOKH - 1 May Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
SVKH - 1 May Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
April 2021
08KT - 24-25 April Saturday - Sunday
Vårcuperna
Stockholm in Stockholm
GKT - 24 April Saturday
Gotland in Gotland
JKH - 24 April Saturday
Jämtland in Jämtland
NNKH - 24 April Saturday
Haparanda in Haparanda
NVKH - 24 April Saturday
Västra Götaland
SVKH - 24 April Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
YKH - 24 April Saturday
Sundsvall
08KT - 17 April Saturday
Stockholm in Stockholm
GKHT - 17 April Saturday
Älvkarleby
08KT - 11 April Sunday
Stockholm in Stockholm
NVKH - 11 April Sunday
Västra Götaland
ÖLKH - 10 April Saturday
Örebro in Örebro
SVKH - 10 April Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
VKH - 10 April Saturday
Forshaga kommun
YKH - 10 April Saturday
Sundsvall
08KT - 3 April Saturday
Stockholm in Stockholm
GKHT - 3 April Saturday
Gävle
NNKH - 3 April Saturday
Haparanda in Haparanda
NVKH - 3 April Saturday
Västra Götaland
SVKH - 3 April Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
JKH - 2-4 April Friday - Sunday
Påskcuperna
Bergs ridhus in Svenstavik
March 2021
08KT - 28 March Sunday
Järfälla in Järfälla
08KT - 21 March Sunday
Järfälla in Järfälla
GKHT - 20 March Saturday
Gävle
ÖKH - 20 March Saturday
Linköping
SVKH - 20 March Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
VKH - 20 March Saturday
Forshaga kommun
YKH - 20 March Saturday
Sundsvall
08KT - 13 March Saturday
Järfälla in Järfälla
SVKH - 13 March Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
08KT - 7 March Sunday
Järfälla in Järfälla
GKHT - 6 March Saturday
Gävle
SVKH - 6 March Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
February 2021
NNKH - 27 February Saturday
Haparanda
ULKH - 27 February Saturday
Uppsala
ÖKH - 20 February Saturday
Linköping
SVKH - 20 February Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
VKH - 20 February Saturday
Tävling + årsmöte
Forshaga kommun
SVKH - 14 February Sunday
Alla-Hjärtans-Dag Hoppet
Västra Götaland in Västra Götaland
WKH - 13 February Saturday
Smedjebacken
NNKH - 6 February Saturday
Haparanda
SVKH - 6 February Saturday
Västra Götaland in Västra Götaland
January 2021
ÖSKH - 16 January Saturday
Skåne