Results

Union

Club

Year

August 2020
ACKH - 15 August Saturday
Stöcke Ponnyförening in Umeå
BLKH - 15 August Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GOKH - 15 August Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
MKH - 15 August Saturday
Klubbmästerskap
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖKH - 15 August Saturday
Hylingevallen, Västra Husby in Söderköping
SKH - 15 August Saturday
Botaniska Trädgården in Lund
STKH - 15 August Saturday
Järfälla
VÄSKH - 15 August Saturday
Norra VÄSKH
Magra in Sollebrunn
VÄSKH - 15 August Saturday
Södra VÄSKH
Långedrags Sjöscoutkår in Västra Frölunda
VKH - 15 August Saturday
KM
Forshaga
WKH - 15 August Saturday
Ludvika
ÖSKH - 13 August Thursday
Grantofta gård in Södra Sallerup
BDKH - 12 August Wednesday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
HäKH - 11 August Tuesday
Kvällstävling
Grusplan Skidstadion in Hudiksvalls Kommun
NNKH - 11 August Tuesday
Eftermiddags
Björka smådjurstall in Haparanda
08KT - 9 August Sunday
Stockholm in Stockholm
ACKH - 9 August Sunday
Industrivägen 40
Gräsytan mellan Ica Kvantum och Granngården in Skellefteå
GKHT - 9 August Sunday
Älvkarleby
KoKH - 9 August Sunday
Montörvägen 4, 37373 Jämjö in Jämjö
ÖSKH - 9 August Sunday
Blentarp
BDKH - 8 August Saturday
Klubbmästerskap
Sävastnäs in Boden
BLKH - 8 August Saturday
Gyllengårdens cuper
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GOKH - 8 August Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
HäKH - 8 August Saturday
Borgarparken
Hudiksvalls Kommun
JKH - 8 August Saturday
Ängsmon in Östersund
NyKH - 8 August Saturday
Västerkumla in Nykvarn
RoKH - 8 August Saturday
Hallstavik, Sparbanken IP in Norrtälje kommun
STKH - 8 August Saturday
Stockholm
ULKH - 8 August Saturday
Klubbtävling
Uppsala
VKH - 8 August Saturday
KM
Deje stationsområde in Forshaga
WKH - 8 August Saturday
Ludvika
MKH - 5 August Wednesday
Sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
SKH - 5 August Wednesday
Kvällstävlin
Munka Ljungby in Ängelholm
VÄSKH - 5 August Wednesday
Södra VÄSKH - kvällstävling
Aftonfalkens plats, Balltorps fritidsförening in Mölndal
VÄSKH - 5 August Wednesday
Norra VÄSKH- Kvällstävling
Magra in Sollebrunn
08KT - 2 August Sunday
Stockholm in Stockholm
JKH - 2 August Sunday
Jämtlands län
NNKH - 2 August Sunday
Kvälls
Haparanda
SKH - 2 August Sunday
Kvidinge in Åstorp
SMKH - 2 August Sunday
Småland in Småland
VKH - 1 August Saturday
Deje Stationsområde in Forshaga
YKH - 1 August Saturday
Hos Malin in Sundsvall
July 2020
BLKH - 30 July Thursday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
VÄSKH - 30 July Thursday
Norra VÄSKH
Magra in Sollebrunn
VÄSKH - 30 July Thursday
Södra VÄSKH
Onsala in Onsala Församling
ACKH - 29 July Wednesday
Umeå in Stöcke
GOKH - 29 July Wednesday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
HäKH - 29 July Wednesday
Kvällstävling
Östra Skidstadion in Hudiksvall
MKH - 29 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
WKH - 28 July Tuesday
Kvällstävling
Svedens Ponnyklubb in Falun
ÖLKH - 27 July Monday
Uskavi in Lindesberg
08KT - 26 July Sunday
Stockholm in Stockholm
BLKH - 26 July Sunday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
HäKH - 26 July Sunday
Borgarparken in Hudiksvall
ÖSKH - 26 July Sunday
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
STKH - 26 July Sunday
Stockholm
Rådsparken in Huddinge
ACKH - 25 July Saturday
Kyrkholmen in Skellefteå
GKHT - 25 July Saturday
Älvkarleby
SKH - 25 July Saturday
Skåne
ULKH - 25 July Saturday
Klubbtävling
Uppsala
VÄSKH - 25 July Saturday
Södra VÄSKH - Blomcuperna
Långedrags sjöscoutkår in Västra Götaland
VÄSKH - 25 July Saturday
Norra VÄSKH - Blomcuperna
Sparvvägen in Lysekil
VKH - 25 July Saturday
KM
Deje Stationsområde in Forshaga
YKH - 25 July Saturday
Sundsvall in Sundsvall
JKH - 23 July Thursday
Kvällstävling
Ängsmon in Östersund
BDKH - 22 July Wednesday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
MKH - 22 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
NNKH - 21 July Tuesday
Minimästerskap
Haparanda
ACKH - 19 July Sunday
Industrivägen 40
Gräsytan mellan Ica Kvantum och Granngården in Skellefteå
KoKH - 19 July Sunday
Algutsrum/ Öland in Mörbylånga/ Färjestaden
STKH - 19 July Sunday
Rådsparken in Huddinge
WKH - 19 July Sunday
Svedens Ponnyklubb in Falun
08KT - 18 July Saturday
Stockholm in Stockholm
BLKH - 18 July Saturday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GOKH - 18 July Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
HäKH - 18 July Saturday
Borgarparken in Hudiksvalls
ULKH - 18 July Saturday
Klubbtävling
Uppsala
VÄSKH - 18 July Saturday
Södra VÄSKH - Blomcuperna
Långedrags sjöscoutkår in Västra Götaland
VÄSKH - 18 July Saturday
Norra VÄSKH - Blomcuperna
Sparvvägen in Lysekil
VKH - 18 July Saturday
Deje Stationsområde in Forshaga
GKHT - 17 July Friday
Älvkarleby
ÖSKH - 16 July Thursday
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
RoKH - 16 July Thursday
Riala in Norrtälje kommun
JKH - 15 July Wednesday
Kvällstävling
Jämtlands län
MKH - 15 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖLKH - 15 July Wednesday
Uskavi in Lindesberg
08KT - 12 July Sunday
Stockholm in Stockholm
BLKH - 12 July Sunday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
NyKH - 12 July Sunday
Premiärtävling!!
Västerkumla in Nykvarn
SMKH - 12 July Sunday
Småland in Småland
ULKH - 12 July Sunday
Klubbtävling
Uppsala
VKH - 12 July Sunday
Deje Stationsområde in Forshaga
GOKH - 11 July Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
JKH - 11 July Saturday
Jämtlands län
ÖKH - 11 July Saturday
Hylingevallen in Västra Husby, Söderköping.
SKH - 11 July Saturday
Åstorp
VÄSKH - 11 July Saturday
Södra VÄSKH
Stättareds 4H-gård in Stättared
VÄSKH - 11 July Saturday
Norra VÄSKH
Ridklubben in Grästorp
YKH - 11 July Saturday
Sundsvall in Sundsvall
ACKH - 9 July Thursday
Kvällstävling
Sjungande dalens IP in Skellefteå
STKH - 9 July Thursday
Rådsparken in Huddinge
MKH - 8 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
BDKH - 7 July Tuesday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
HäKH - 7 July Tuesday
Kvällstävling
Skidstadion in Hudiksvalls Kommun
ACKH - 5 July Sunday
STÖCKE 574 in Umeå
GKHT - 5 July Sunday
Älvkarleby
JKH - 5 July Sunday
Jämtlands län
SKH - 5 July Sunday
Skåne
VÄSKH - 5 July Sunday
Södra väskh
Stättareds 4H-gård in Stättared
VÄSKH - 5 July Sunday
Norra VÄSKH
Magra in Sollebrunn
08KT - 4 July Saturday
Nacka
HäKH - 4 July Saturday
Borgaparken in Hudiksvall
NNKH - 4 July Saturday
Haparanda
ÖSKH - 4 July Saturday
Blentarp
RoKH - 4 July Saturday
Riala skola in Riala
GOKH - 2 July Thursday
Kvällstävling
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
MKH - 1 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
June 2020
BLKH - 28 June Sunday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
NNKH - 28 June Sunday
Haparanda
ÖLKH - 28 June Sunday
Uskavi in Lindesberg
ULKH - 28 June Sunday
Uppsala
08KT - 27 June Saturday
Skarpäng in Täby
ACKH - 27 June Saturday
Industrivägen 57, mellan granngården och ica kvantum in Skellefteå
GKHT - 27 June Saturday
Älvkarleby
HäKH - 27 June Saturday
På gruset in Hudiksvall
JKH - 27 June Saturday
Storhallen in Berg
KoKH - 27 June Saturday
Monto¨rva¨gen 4, 37373 Ja¨mjo¨ in Kalmar
ÖKH - 27 June Saturday
Hylingevallen, Västra Husby in Söderköping
RoKH - 27 June Saturday
Hallstavik, Sparbanken IP (Hallsta IP) in Norrtälje kommun
VÄSKH - 27 June Saturday
Södra VÄSKH
Onsala Församling in Onsala
VÄSKH - 27 June Saturday
Norra VÄSKH
Karlsrogården in Vänersborg
VKH - 27 June Saturday
Deje Stationsområde in Forshaga
WKH - 27 June Saturday
Svedens Ponnyklubb in Falun
YKH - 27 June Saturday
Sundsvall in Sundsvall
MKH - 24 June Wednesday
Eftermiddagstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
GOKH - 21 June Sunday
Hos Ottilia och Monica in Väskinde
ÖSKH - 21 June Sunday
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
SKH - 21 June Sunday
Tykarpsgrottan in Hässleholms kommun
SMKH - 21 June Sunday
Småland in Småland
STKH - 21 June Sunday
Klubbtävling
Rådsparken in Huddinge
BDKH - 18 June Thursday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
GKHT - 14 June Sunday
Älvkarleby
ÖKH - 14 June Sunday
Hylingevallen, Västra Husby in Söderköping
ULKH - 14 June Sunday
Uppsala
BLKH - 13 June Saturday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
HäKH - 13 June Saturday
På gruset in Hudiksvall
ÖLKH - 13 June Saturday
Uskavi
RoKH - 13 June Saturday
Riala skola in Norrtälje kommun
VÄSKH - 13 June Saturday
Södra VÄSKH
Landvetter Ryttarsällskap in Västra Götaland
VÄSKH - 13 June Saturday
Norra VÄSKH
Karlsrogården in Vänersborg
VKH - 13 June Saturday
Deje stationsområde in Forshaga
WKH - 13 June Saturday
Svedens Ponnyklubb in Falun
YKH - 13 June Saturday
Sundsvall
GOKH - 7 June Sunday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
MKH - 7 June Sunday
Motionscentrum in Hallstahammar
SKH - 7 June Sunday
Botaniska trädgården in Lund
08KT - 6 June Saturday
Skarpäng in Täby
ACKH - 6 June Saturday
Kompiscuper
industrivägen 57, mellan granngården och ica kvantum in Skellefteå
JKH - 6 June Saturday
Nationaldagshoppet
Storhallen, Berg in Östersund
KoKH - 6 June Saturday
Hemma hos Caroline in påboda 136 Söderåkra
NNKH - 6 June Saturday
Haparanda
ÖSKH - 6 June Saturday
Blentarp
May 2020
April 2020
March 2020
BLKH - 28 March Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
JKH - 28 March Saturday
Överbyn Stuteri in Marieby
STKH - 28 March Saturday
Rådsparken in Huddinge
YKH - 28 March Saturday
Alnö in Sundsvall
08KT - 22 March Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
JKH - 22 March Sunday
Hägra Hästgård in Dvärsätt
ACKH - 21 March Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
HäKH - 21 March Saturday
Iggesunds Folkets Hus
MKH - 21 March Saturday
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
ÖLKH - 21 March Saturday
Vittvångs Ridhus in Örebro
SKH - 21 March Saturday
Rytteriet in Sjöbo
STKH - 21 March Saturday
Rådsparken in Huddinge
BDKH - 15 March Sunday
Tävling+Årsmöte
Haparanda
ÖKH - 15 March Sunday
Bangårdsgatan 1 i Motala
GOKH - 14 March Saturday
Stall / Hotell Dalhem in Dalhem
ÖSKH - 14 March Saturday
Eftermiddagstävling
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
VKH - 14 March Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
WKH - 14 March Saturday
Hästberg in Leksand
HäKH - 8 March Sunday
Klubbtävling
Iggesund folkets hus
ACKH - 7 March Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 7 March Saturday
Mello
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
MKH - 7 March Saturday
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
SKH - 7 March Saturday
Landskrona Ridklubb in Landskrona
VÄSKH - 7 March Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil
VÄSKH - 1 March Sunday
Södra VÄSKH
Nordhallands ridklubb in Kungsbacka
February 2020
GOKH - 29 February Saturday
Stall / Hotell Dalhem in Dalhem
RoKH - 29 February Saturday
Hallstaviks ridhus in Hallstavik
WKH - 29 February Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
YKH - 29 February Saturday
Sundsvall
SMKH - 23 February Sunday
Premiärtävling med cuper i Smålands KH
Växjöortens fältrittklubb in Växjö
ACKH - 22 February Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
JKH - 22 February Saturday
Dvärsätt
KoKH - 22 February Saturday
Krankelösa Ridhus in Kalmar
ÖLKH - 22 February Saturday
Vittvångs Ridhus in Örebro
VÄSKH - 22 February Saturday
Tävling + årsmöte
Västra Götaland in Lysekil
VKH - 22 February Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
08KT - 16 February Sunday
Jubileumscupen
Blåkulla in Västerhaningen
JKH - 16 February Sunday
ÅRSMÖTE
Östersund
GKHT - 15 February Saturday
Gävle Hundungdom in Gävle
GOKH - 15 February Saturday
Lye Ridhus in Lye
HäKH - 15 February Saturday
Årsmöte
Ljusdal Ridhus
MKH - 15-16 February Saturday - Sunday
Alla Hjärtansdag-cuperna
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
SKH - 15-16 February Saturday - Sunday
Alla Hjärtans Cup
Goentorps Gård in Åstorp
STKH - 15 February Saturday
Årsmöte
Stockholm
VÄSKH - 15 February Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil
BDKH - 9 February Sunday
Haparanda
KoKH - 9 February Sunday
Årsmöte
Algutsrum in Mörbylånga
STKH - 9 February Sunday
Skånsta Ridhus in Åkersberga
ACKH - 8 February Saturday
Hjärtehoppet
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 8 February Saturday
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
JKH - 8 February Saturday
Svenstavik
ÖKH - 8 February Saturday
Bangårdsgatan 1 i Motala
ULKH - 8-9 February Saturday - Sunday
Jälla in Uppsala
VÄSKH - 8 February Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
MKH - 2 February Sunday
Årsmöte med klubbtävling
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
08KT - 1 February Saturday
ÅRSMÖTE
Täby
GOKH - 1 February Saturday
Ridhuset in Lye
ÖSKH - 1 February Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
VKH - 1 February Saturday
med årsmöte
Niklasdamm in Kristinehamn
January 2020
BDKH - 26 January Sunday
Totohallen in Boden
HäKH - 26 January Sunday
Ljusdals ridhus in Hudiksvalls Kommun
ÖKH - 26 January Sunday
Årsmöte
Prison Island in Linköping
STKH - 26 January Sunday
Skånsta Ridhus in Åkersberga
ACKH - 25 January Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
JKH - 25-26 January Saturday - Sunday
Marieby
ÖLKH - 25 January Saturday
Tävling & Årsmöte
Vittvångs Ridhus in Örebro
VÄSKH - 25 January Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
KoKH - 19 January Sunday
Krankelösa Ridhus in Kalmar
BDKH - 18 January Saturday
Haparanda
SKH - 18 January Saturday
Åstorp
VÄSKH - 18 January Saturday
Södra VÄSKH
Sunnagårdens stall in Hålta
VKH - 18 January Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
WKH - 18 January Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
08KT - 12 January Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
GOKH - 12 January Sunday
Suderbys ridskola in Sjonhem
ACKH - 11 January Saturday
Nyårscuper
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 11 January Saturday
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
ÖKH - 11 January Saturday
Bangårdsgatan 1 i Motala
ÖSKH - 11 January Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
VÄSKH - 11 January Saturday
Norra VÄSKH
Västra götaland
GKHT - 4 January Saturday
Gefle Boulecenter in Gävle
STKH - 4-5 January Saturday - Sunday
Mini-Kista
Stockholms Hundsportcentrums in Stockholm
YKH - 4 January Saturday
Alnö in Sundsvall