Results

Union

Club

Year

June 2020
GOKH - 7 June Sunday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
MKH - 7 June Sunday
Motionscentrum in Hallstahammar
SKH - 7 June Sunday
Botaniska trädgården in Lund
08KT - 6 June Saturday
Skarpäng in Täby
ACKH - 6 June Saturday
Kompiscuper
industrivägen 57, mellan granngården och ica kvantum in Skellefteå
JKH - 6 June Saturday
Nationaldagshoppet
Storhallen, Berg in Östersund
KoKH - 6 June Saturday
Hemma hos Caroline in påboda 136 Söderåkra
NNKH - 6 June Saturday
Haparanda
ÖsKH - 6 June Saturday
Blentarp
May 2020
April 2020
March 2020
BLKH - 28 March Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
JKH - 28 March Saturday
Överbyn Stuteri in Marieby
STKH - 28 March Saturday
Rådsparken in Huddinge
YKH - 28 March Saturday
Alnö in Sundsvall
08KT - 22 March Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
JKH - 22 March Sunday
Hägra Hästgård in Dvärsätt
ACKH - 21 March Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
HäKH - 21 March Saturday
Iggesunds Folkets Hus
MKH - 21 March Saturday
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
ÖLKH - 21 March Saturday
Vittvångs Ridhus in Örebro
SKH - 21 March Saturday
Rytteriet in Sjöbo
STKH - 21 March Saturday
Rådsparken in Huddinge
BDKH - 15 March Sunday
Tävling+Årsmöte
Haparanda
ÖKH - 15 March Sunday
Bangårdsgatan 1 i Motala
GOKH - 14 March Saturday
Stall / Hotell Dalhem in Dalhem
ÖsKH - 14 March Saturday
Eftermiddagstävling
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
VKH - 14 March Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
WKH - 14 March Saturday
Hästberg in Leksand
HäKH - 8 March Sunday
Klubbtävling
Iggesund folkets hus
ACKH - 7 March Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 7 March Saturday
Mello
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
MKH - 7 March Saturday
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
SKH - 7 March Saturday
Landskrona Ridklubb in Landskrona
VÄSKH - 7 March Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil
VÄSKH - 1 March Sunday
Södra VÄSKH
Nordhallands ridklubb in Kungsbacka
February 2020
GOKH - 29 February Saturday
Stall / Hotell Dalhem in Dalhem
RoKH - 29 February Saturday
Hallstaviks ridhus in Hallstavik
WKH - 29 February Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
YKH - 29 February Saturday
Sundsvall
SMKH - 23 February Sunday
Premiärtävling med cuper i Smålands KH
Växjöortens fältrittklubb in Växjö
ACKH - 22 February Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
JKH - 22 February Saturday
Dvärsätt
KoKH - 22 February Saturday
Krankelösa Ridhus in Kalmar
ÖLKH - 22 February Saturday
Vittvångs Ridhus in Örebro
VÄSKH - 22 February Saturday
Tävling + årsmöte
Västra Götaland in Lysekil
VKH - 22 February Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
08KT - 16 February Sunday
Jubileumscupen
Blåkulla in Västerhaningen
JKH - 16 February Sunday
ÅRSMÖTE
Östersund
GKHT - 15 February Saturday
Gävle Hundungdom in Gävle
GOKH - 15 February Saturday
Lye Ridhus in Lye
HäKH - 15 February Saturday
Årsmöte
Ljusdal Ridhus
MKH - 15-16 February Saturday - Sunday
Alla Hjärtansdag-cuperna
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
SKH - 15-16 February Saturday - Sunday
Alla Hjärtans Cup
Goentorps Gård in Åstorp
STKH - 15 February Saturday
Årsmöte
Stockholm
VÄSKH - 15 February Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil
BDKH - 9 February Sunday
Haparanda
KoKH - 9 February Sunday
Årsmöte
Algutsrum in Mörbylånga
STKH - 9 February Sunday
Skånsta Ridhus in Åkersberga
ACKH - 8 February Saturday
Hjärtehoppet
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 8 February Saturday
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
JKH - 8 February Saturday
Svenstavik
ÖKH - 8 February Saturday
Bangårdsgatan 1 i Motala
ULKH - 8-9 February Saturday - Sunday
Jälla in Uppsala
VÄSKH - 8 February Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
MKH - 2 February Sunday
Årsmöte med klubbtävling
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
08KT - 1 February Saturday
ÅRSMÖTE
Täby
GOKH - 1 February Saturday
Ridhuset in Lye
ÖsKH - 1 February Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
VKH - 1 February Saturday
med årsmöte
Niklasdamm in Kristinehamn
January 2020
BDKH - 26 January Sunday
Totohallen in Boden
HäKH - 26 January Sunday
Ljusdals ridhus in Hudiksvalls Kommun
ÖKH - 26 January Sunday
Årsmöte
Prison Island in Linköping
STKH - 26 January Sunday
Skånsta Ridhus in Åkersberga
ACKH - 25 January Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
JKH - 25-26 January Saturday - Sunday
Marieby
ÖLKH - 25 January Saturday
Tävling & Årsmöte
Vittvångs Ridhus in Örebro
VÄSKH - 25 January Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
KoKH - 19 January Sunday
Krankelösa Ridhus in Kalmar
BDKH - 18 January Saturday
Haparanda
SKH - 18 January Saturday
Åstorp
VÄSKH - 18 January Saturday
Södra VÄSKH
Sunnagårdens stall in Hålta
VKH - 18 January Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
WKH - 18 January Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
08KT - 12 January Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
GOKH - 12 January Sunday
Suderbys ridskola in Sjonhem
ACKH - 11 January Saturday
Nyårscuper
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 11 January Saturday
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
ÖKH - 11 January Saturday
Bangårdsgatan 1 i Motala
ÖsKH - 11 January Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
VÄSKH - 11 January Saturday
Norra VÄSKH
Västra götaland
GKHT - 4 January Saturday
Gefle Boulecenter in Gävle
STKH - 4-5 January Saturday - Sunday
Mini-Kista
Stockholms Hundsportcentrums in Stockholm
YKH - 4 January Saturday
Alnö in Sundsvall